• kontakt@tourdreti.pl

Amori Villas na Bali

Amori Villas na Bali

Pobyt na Bali dla wielu jest spełnieniem marzeń o idealnym urlopie. Bali z otwartymi ramionami przyjmuje turystów, oferując im wszystko, co ma najlepszego. Infrastruktura turystyczna jest tutaj doskonale rozwinięta. Przykładem jest fantastyczny obiekt Amori Villas zlokalizowany w Banjar Dukuh Kawan.

Co wyróżnia Amori Villas?
Widoki z tarasów i okien są przepiękne. Wokół Amori Villas roztacza się dolina rzeki Petanu oraz fascynujące swą żywą zielenią pola ryżowe. Same wille urządzone zostały w typowo balijskim stylu. Wyglądają niezwykle efektownie. Obiekt posiada bardzo dobrą lokalizację. Leży w niewielkiej odległości od wielu atrakcji turystycznych. Można się stąd udać np. do pobliskiej miejscowości Batuan i podziwiać pokazy gry na Gamelanie. Z kolei w Celuk znajduje się centrum sztuki złotniczej.

Do dyspozycji gości pozostaje bezpłatne połączenie WiFi o raz darmowy transfer w obrębie całego miasta Ubud. Tutejsze apartamenty wyposażone są w telewizory z płaskim ekranem, odtwarzacze DVD oraz sejfy. Na gości czeka również butelkowana woda źródlana oraz mini bar.

Można tu liczyć na obsługę osobistego lokaja oraz niezwykle przyjemne, relaksujące masaże. Duży taras słoneczny zachęca do opalania, a basen do orzeźwiających kąpieli. W obiekcie dostępny jest także ustronny basen SPA. W Amori Villas można wypożyczyć rower i udać się na fascynującą wycieczkę. Obiekt organizuje także piesze wyprawy z przewodnikiem.

Nie można narzekać na zaplecze restauracyjne. Nie musimy zamawiać z wyprzedzeniem posiłków z karty. Zostaną przygotowane nawet na ostatnią chwilę. Napoje serwowane są nie tylko w pawilonie jadalnym. Można zażyczyć sobie czegoś do picia również przy basenie. Skarbem Amori Villas są zgromadzone w piwnicy doskonałe wina z różnych części świata.

Atrakcje regionu
Pobliskie Ubud oferuje wiele ciekawych atrakcji turystycznych. Jedną z największych jest specjalny park o nazwie Monkey Forest, w którym zobaczymy niezliczoną ilość małp. W Ubud Palace podziwiać można specjalne pokazy balijskich tańców. Tradycyjne tańce balijskie obejrzymy także w niezwykłej świątyni Saraswati, która znajduje się w samym centrum Ubud. Otacza ją jezioro porośnięte lotosami, które wygląda zjawiskowo. Miejsce to jest magiczne. Najbardziej fascynujące w całym Ubud są jednak przepiękne tarasy ryżowe, tak charakterystyczne dla krajobrazów Indonezji.

Udostępnij:

Zobacz